شماره تماس در ساعات اداری: ۸۹ ۴۸ ۴۶ ۴۴ – ۰۲۱ | ۰۴۰۴ ۱۴۴ – ۰۹۳۵

آیدی تلگرام پشتیانی در ساعات غیر اداری: poshtibansite@

Ego bait چیست؟

Ego bait چیست؟

Ego bait نوعی از محتوا است که به معرفی سایت های دیگر می پردازد. مسلما وقتی شما سایتی را معرفی می کنید آنها هم راحت تر می پذیرند تا به شما بک لینک دهند.

برای مثال در لینک زیر لیست وبلاگ نویسان با توضیح مختصری از آنان قابل مشاهده است.
http://www.thelovelyplants.com/10-gardening-blogs-to-follow/

این می تواند توجه مردم و وب سایتی که به آن اشاره شده است را جلب کند و باعث افزایش بازدید سایت شود و سیر عظیمی از لینک ها را دریافت کند. روند تشکیل لینک بیلدینگ بر اساس ego bait اینگونه به نظر می رسد.

روند تشکیل لینک بیلدینگ بر اساس ego bait

قدم اول تصور کلی و هدف گذاری محتوا
ابتدا شما احتیاج دارید که یک تصور کلی برای موضوع محتوای خود داشته باشید و آن را به موضوع وب سایت خود ربط دهید.برای مثال اگر سایت شما در رابطه با تبلیغات در اینترنت است شما ممکن است یکی از عناوین زیر را انتخاب کنید:
۱۰ نمونه از وبلاگ های برتر تبلیغات اینترنتی
۱۰  نمونه سایت تبلیغات در اینترنتی
۱۰ نمونه از وبلاگ نویسان برتر در تبلیغات در اینترنت

اینها همه نظرهای ساده ای هستند که انجام آنها کار پیچیده ای نیست. وقتی که شما موضوع خود را انتخاب کردید می توانید به دنبال این بگردید که کدام وبلاگ نویسان گزینه انتخابی خوبی برای شما هستند.
چند نکته وجود دارد که شما برای پیدا کردن افراد مناسب باید در ذهن داشته باشید.

به این نکته توجه کنید که آیا وبلاگ نویس مورد نظر فرد فعالی هست و به پست های اخیر او توجه کنید به دنبال وبلاگ هایی باشید که در شبکه های اجتماعی دنبال کنندگان زیادی دارند. مطمئن شوید که می توانید جزئیات تماس با او را پیدا کنید.

و در آخر باید گفت که اگر شما چیزی با عنوان” برتر” می نویسید باید وبلاگ نویسانی که می یابید واقعا سزاوار چنین لقبی باشند.اهدف شما که افرادی است که ممکن است تمایل داشته باشند که به شما بک لینک دهند،برای آن افراد و خوانندگان امر واضحی است.

قدم دوم نوشتن محتوا
این بخش ساده ای است اما باید توجه داشته باشید که نوشته شما باید شامل جزئیات درباره وبلاگ نویس باشد.توجه داشته باشید که شما می خواهید توجه وبلاگ نویس را به خود جلب کنید و از او بک لینک بگیرید پس باید نوشته شما شامل موارد زیر باشد:
عکس وبلاگ نویس و یا طرح وب سایت
یک لینک به وبسایت و پروفایل صفحه توییتر
دلیل این که آنها شامل لیست شما شدند و دلیل استثنایی بودنشان

قدم سوم اطلاع رسانی
بعد از اینکه مطلب خود را منتشر کردید حال نوبت آن است که به وبلاگ نویس ایمیل بدهید و او را از اینکه در محتوای خود، او و سایتش را معرفی کردید با خبر سازید.در اینجا نمونه ای از این ایمیل اطلاع رسانی را مشاهده می کنیم :
سلام امیرحسین عزیز
من فقط می خواستم شما بدانید که در محتوای ۱۰ نمونه از وبلاگ نویسان برتر در تبلیغات در اینترنت سال ۲۰۱۴ شما معرفی شده اید.( لینک به آدرس Url شما به این دلیل شامل ۱۰ نمونه از وبلاگ نویسان برتر در تبلیغات در اینترنت هستید که مطالب تان به همراه راهنمایی های شما بسیار مفید و جالب بوده و سزاوار این است که اینطور از شما نام برده شود.

اگر مایل بودید می توانید به سایت ما مراجعه کنید و مطمئن شوید که تمام جزئیات نوشته شده درست است. من از هر بازخوردی که شما داشته باشید قدر دانی می کنم. اگر شما مایل باشید که در توییتر یا سایت خود آن را به اشتراک بگذارید باعث خوشنودی ما می شود.
باتشکر، رضا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *