شماره تماس در ساعات اداری: ۸۹ ۴۸ ۴۶ ۴۴ – ۰۲۱ | ۰۴۰۴ ۱۴۴ – ۰۹۳۵

آیدی تلگرام پشتیانی در ساعات غیر اداری: poshtibansite@

خرید و درج رپورتاژ آگهی

خرید رپورتاژ با لینک فالو در سایت ها و وبلاگ های بک لینک وب

رپورتاژ آگهی چیست؟

امروزه کاربران دنیای مجازی، هر روز با حجم زیادی از تبلیغات روبرو هستند. و حساب، کسب‌کارها به روش‌های تبلیغاتی جدیدی نیاز داشتند که بتواند بدون مزاحمت، توجه کاربران را به خود جلب کند.در میان همهمه دنیای بازاریابی، تبلیغاتی به نام رپورتاژ آگهی مطرح شد که امروز بسیاری از کسب و کارها، به خصوص تجارت‌های اینترنتی برای بهبود وضعیت کسب و کار خود استفاده می‌کنند.
رپورتاژ آگهی ( Advertorial) به شکلی از آگهی گفته می شود که در قالب گزارش ارائه شود. به این صورت که کاربران تصور کنند یک گزارش بی طرف به آن ها ارائه می‌شود، درواقع رپورتاژ آگهی یک خبر تبلیغاتی است که در قالب یک مصاحبه یا گزارش و یا مقاله در سایت‌های پربازدید منتشر می شود که شامل تیتر، متن و عکس و لینک فالو است.

خرید رپورتاژ آگهی در سایت های نیازمندی

این مجموعه دارای ۲۰ سایت نیازمندی می باشد از جمله سایت پیام سرا که تاسیس سال ۱۳۸۶ می باشد.عمر دامنه نیمی از این سایت های نیازمندی بیش از ۱۰ سال می باشد که از نظر گوگل بک لینک معتبر محسوب می شود.
۱- کاربران سایت های نیازمندی دائم در حال درج آگهی رایگان و ویژه می باشند و هر روز تعداد صفحه های ایندکس شده این سایت ها در حال افزایش هست به همین دلیل رپورتاژ در سایت های نیازمندی در کمترین زمان ایندکس می شود.
۲- از دیگر مزایای خرید رپورتاژ در سایت های نیازمندی این است که برای بیشتر کلمات کلیدی  آگهی مرتبط در سایت وجود دارد که این باعث بازدهی بیشتر خرید رپورتاژ می شود

خرید رپورتاژ ارزان در وبلاگ های بک لینک وب

مجموعه تبلیغاتی بک لینک داری تعداد زیادی وبلاگ در زمینه های مختلف از جمله گردشگری ، آشپزی و بانوان و فروشگاهی می باشد . این وبلاگ ها توسط تیم پشتیبانی این مجموعه به صورت در حال بروزرسانی و ورود اطلاعات هست و دارای رتبه های پیچ اتوریتی ۲۵ الی ۳۵ و سابقه تاسیس بیش از ۶ سال می باشد.
خرید رپورتاژ ارزان در این وبلاگ ها به دلیل بی کیفیت بودن بک لینک یا رتبه پایین آنها نیست تنها به این دلیل قیمت آنها مناسب هست که هزینه ای و وقت زیادی بابت طراحی سایت اولیه آنها نشده ولی برای بروزرسانی ها وقت زیاد صرف شده و رتبه های مناسبی دارند.

خرید بک لینک در سایت های با موضوع مرتبط

خرید رپورتاژ در سایت هایی با موضوعه مرتبط بازدهی بیشتری برای رتبه کلمه کلیدی و سایت مبداء دارد.گروه تبلیغاتی بک لینک دارای ۲ سایت با موضوعات اختصاصی می باشد.
۱- سایت راهنما سفر | تاسیس در سال ۱۳۹۴
در زمینه گردشگری و معرفی مناطق توریستی ایران و جهان می باشد که در موضوعات تور های داخلی و خارجی , مهاجرت, اخذ ویزا و لوازم مسافرتی بک لینک پذیرفته می شود.

۲- سایت تک آشپز | تاسیس در سال ۱۳۹۵
در زمینه آشپزی می باشد که در موضوعات آشپزی , زیبایی و بهداشتی , سلامتی و موضوعات مرتبط با بانوان بک لینک پذیرفته می شود.

سفارش متن رپورتاژ آگهی توسط تیم تولید محتوای بک لینک وب

تهیه ی متن رپورتاژ آگهی به صورت اختصاصی و مطابق با الگوریتم های گوگل.
در مقالات قبلی با رپورتاژ آگهی و مزایای آن برای تبلیغات و سئو سایت آشنا شدیم .در این مقاله سعی بر آن داشتیم که خصوصیات یک رپورتاژ خوب از دیدگاه گوگل را بررسی کنیم:
تولید محتوا برای رپورتاژ با نوشتن یک متن صرفا تبلیغاتی دارای تفاوت های بسیاری است. در نوشتن رپورتاژ هرگز متن خود را از سایت دیگران کپی نکنید الگوریتم های جدید گوگل مانند الگوریتم رنک برین اهمیت و اعتبار چندانی به متن های کم کیفیت و کپی نمی دهند.
در نوشتن رپورتاژ سعی کنید آن را کاملا مطابق سلیقه کاربران بنویسید جوری که رپورتاژ شما برای کاربران مفید باشد.

شما میتوانید نکات مهم در تهیه متن رپورتاژ را در ادامه همین صفحه مشاهده نمایید.

مزایای خرید رپورتاژ