شماره تماس در ساعات اداری: ۸۹ ۴۸ ۴۶ ۴۴ – ۰۲۱ | ۰۴۰۴ ۱۴۴ – ۰۹۳۵

آیدی تلگرام پشتیانی در ساعات غیر اداری: poshtibansite@

انواع بک لینک | گروه بک لینک وب

انواع بک لینک

امروزه اهمیت محتوای مناسب بیشتر از همیشه است چرا که گوگل شروع به جریمه سایت های کم کیفیت و لینک های اسپم می کند. در گذشته تکنیک هایی از قبیل لیست های دایرکتوری که سایت خود را معرفی می کردند و روش های پست مهمان که افراد مقالات خود را به طور تکراری در اینگونه سایت ها می گذاشتند به وسیله شرکت های سئو سایت به طور متداول توصیه می شد چرا که این روش ها در آن زمان اگر به درستی انجام می شد نتیجه بخش بود. اما با گذشت زمان با به وجود آمدن الگوریتم پنگوئن همه چیز تغییر یافت و گوگل به شدت سایت هایی که از این ترفندها استفاده می کردند را جریمه کرد. در ادامه به مطالعه بک لینک هایی که باید ساخته شود و بک لینک هایی که نباید ساخته شود می پردازیم.

بک لینک طبیعی
اینگونه از بک لینک ها هدف نهایی همه سئو کار هاست. در اینگونه از بک لینک ها بدون اینکه شما از سایت های دیگر درخواست کرده باشید آنها به سایت شما لینک می کنند. این نوع از بک لینک ها بسیار مناسب تر هستند.
برای مثال شما می توانید یک محتوای مناسب به وجود آورید که چند وبلاگ نویس با نفوذ، به شما لینک کنند. در این حالت است که بسیاری از سایت های دیگر، شما را می بینند و خودشان به خودی خود به شما لینک می کنند. این کار مشکلی است و نیاز به زمان زیادی دارد. به همین دلیل است که این نوع بک لینک با ارزش است. این نوعی از بک لینک است که گوگل از آن حمایت می کند.

بک لینک دستی
این نوع بک لینک گونه ی متداولی از بک لینک است که شما به عنوان سئو کار از آن استفاده می کنید. مخصوصا اگر تجارت شما هنوز کوچک است و یا کار خود را تازه شروع کرده باشید. در این روش به طور خود کار به شما لینک نشده و شما دستی با وب سایت ها و وبلاگ نویس ها تماس می گیرید و از آنها درخواست می کنید که به شما لینک کنند. بهتر است از وب سایت هایی این را بخواهید که مرتبط با موضوع شما باشند تا افرادی که موضوع شما برایشان مهم است با سایت شما آشنا شوند.

بک لینک هایی که کاربر آنها را قرار داده
این نوع از بک لینک ها به دلیل این که به حالت طبیعی قرار نگرفته اند ذاتاً حجم کمتری نسبت به بک لینک های دیگر دارند. در گذشته این نوع از بک لینک ها بسیار کاربردی بود اما هم اکنون باید احتیاط زیادی در اجرای آنها کرد.

نمونه هایی از این نوع بک لینک ها عبارتند از :

Οامضای الکترونیکی که گاه به صورت لینک به مکانی درست می شود .
Οدایرکتوری هایی که مدیریت نمی شوند
Οاستفاده از اینگونه لینک ها به نحوه ی نمایش آن notfollow یا ، follow بستگی دارد ولی به طور عمومی اینطور هستند.

Οکامنت های وبلاگ هایی که مدیریت نمی شوند
Οمطالب مطبوعاتی که با انکر بهینه سازی شده
Οدایرکتوری مقالات اتوماتیک

Οبارگذاری در بخش اینفوگرافیک
Οصفحه پروفایل کاربران
Οبخش نظرات کاربران با تایید اتوماتیک

Οپست مهمان اتوماتیک که شامل پست هایی است که افراد در سایت های دیگر می گذارند
Οسایت های تبلیغاتی
Οابزار هایی که از خارج از سایت فراخوانی می شوند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *